76 відгуків

Велосипеди Spelli 29"

Для покупців в роздрібних магазинах

  • Розстрочка: 3 місяці без % від ПриватБанк
  • Будь-яка модель Spelli під замовлення може бути у нас в магазині вже через 2-3 дні в зібраному і налаштованому вигляді, з офіційною гарантією і за оптимальною ціною!

  VeloCity р. Одеса В. Рабіна 26а,  VeloCity р. Сєвєродонецьк Менделєєва 34, Велодом Одеса, вул. Академіка Корольова, 33

Тут Ви знайдете найнеры тільки на алюмінієвих рамах з амортизаційними виделками відмінного ходу, гідравлічними виделками, з локаутом і без. Гальмівна система ставиться не менше дискової, а часто встановлено гідравлічна. Обладнання Shimano від середнього до високого рівня. 

Spelli bikes успешно конкурируют уже несколько лет с дорогими европейскими брендами, а ведь разработаны они с украинской душой и вкусом, собраны руками наших лучших мастеров, а сделаны на высокотехнологичном заводе Тайваня. Именно собрав лучший опыт разных специалистов разных стран мира удается ежегодно создавать удивительные, качественные, красивые и недорогостоящие модификации, которые так любят велоспортсмены и любители Украины. 

Найнеры каталог велосипедів Spelli― велосипеди з колесами 29ER відомої фірми Spelli. Це відмінна лінійка на великих колесах. Екземпляри, що не уступають по комплектації і ергономіці рам європейським раскрученым брендам. Однак ціна цих велосипедів не буде перевищувати 600 y.e.

Вибирай свій байк! Безкоштовна доставка по всій Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner