Велосипед 27.5" LEON XC-80 2024
Модель Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD
- серый с черным матовый
Новая модель от фирмы Леон для кросс-кантри - велосипед на стильной алюминиевой облегченной раме, с дисковыми гидравлическими тормозами на 27-х колесах 2024 года стоимостью около 500 у.е.
Благодаря трем размерам рамы можно правильно подобрать велосипед для подростка, мужчины и женщины с разным ростом:
- рама 18" подойдет для всех велосипедистов 168-182 см
- рама 20" для статных людей 175-187 см
Особенности Велосипеда 27.5" LEON XC 80
- облечгенная гидроформированная алюминиевая рама
- внутренняя проводка тросов
- вилка ходом 100 мм с гидравлическим локаутом
- 24 скорости
- дисковые гидравлические тормоза
- общий вес велосипеда около 15 кг
- стильный современный дизайн
Гарантія 10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Вага велосипедиста 100 кг
Ланцюг 110 лан., КМС Z-8, 8
Зріст велосипедиста 178 - 185 см
Ростовка рами 20"
Рік 2024
Діаметр колеса 27.5"
Ободи 27.5" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, JHT HLQX-15
Сідло 275*169 мм
Педалі AL
Матеріал рами AL
Тип амортизації AM Hydraulic lock out
Втулки ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик
Ручки керма HUALONG HL-G316
Покришки KENDA K1153, 30TPI
Кількість швидкостей L3 R8
Бренд велосипеда Leon
Задній перемикач SHIMANO Altus RD-M310, 8 швидк.
Касета / трищітка SHIMANO CS-HG200 , 8 швидк., 12-32Т
Передній перемикач SHIMANO FD-M310, 3x8 швидк.
Модель велосипеда XC 80
Матеріал виготовлення
Алюмiнiй Втулка передня
Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-001FA
Підсидільний штир Алюмiнiй, 400 мм, ZOOM SP-90/ISO-M
Втулка задня Алюмiнiй, DD касета, 32H, 14G, ARC MT-001RA
Кермо Алюмiнiй, L 660 мм, чорний, Leon YC-B100
Винос Алюмiнiй, довжина: 90 мм, ZOOM TDS-C302-8FOV
Шатуни Алюмiнiй, під квадрат, 22-32-42Т, PROWHEEL MPE-301
Особливості матеріалу рами Алюмінієва, полегшена
Матеріал обода Алюміній
Вилка Амортизаційна, алюміній, travel-100мм
Рульова колонка безрізьбова , 1-1/8", NECO H148+H2861
Гальма гидравл., 160мм, SHIMANO BR-MT200
Категорія велосипеду Гірські
Тип заднього гальма Дискове гідравлічне
Тип гальм Дискові
Каретка Картридж, VP-BC73
Ручки перемикання Манетки SHIMANO SL-M315, 24
Багажник Нема
Країна виробник Україна
Стать Універсальний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 17,5 - 19" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Количество скоростей | 24 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 14.9 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 110 кг |
| Рост велосипедиста | 170-185 |
| Год выпуска | 2024 |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
- Цена: 21 993 ₴



