76 відгуків

Може це не новина - але велосипед економічніше авто :)

Заощаджуй на паливі - пали свої калорії!

У сучасному світі велосипед знову стало актуальним. Він відносно дешевий у виробництві (мова, звичайно, не йде про елітних примірниках для велогонок або спец MTB), не забруднює навколишнє середовище і абсолютно не вимагає палива, крім твоєї життєвої енергії і жирових запасів. Велосипед - практично вічний двигун! Все, що потрібно, – це енергія людини, що крутить педалі.

Так, швидкість велосипед дозволяє розвивати невелику навіть порівняно з конем. Але ж і їсти-пити він, на відміну від тварини, не просить - просто годуйте і поїть себе коханого! Наскільки швидко їхати, вирішує сам "наїзник" - різні моделі пропонують різний накат і кількість швидкостей.

Ще один безперечний плюс велосипеда полягає в тому, що йому не страшні дорожні пробки. Недарма в густонаселених азіатських країнах більшість жителів пересувається саме на велосипедах, визнаючи їх перевага перед автомобілями і мотоциклами.

А теперь вспомните, какое движение в Вашем городе? И не важно, живете ли в мегаполисе или пгт - трудно найти места, где было бы невозможно  передвигаться на велосипеде, если только Вы не житель вершины Говерлы. 

Сейчас  у многих возникнет вопрос, необходимо ли пересаживаться с авто на велосипед. Если быть объективным, то особых условий для поездок по городу у нас в стране нет: почти нет велодорожек в городах, загазованность, культура вождения хромает. Но желание на некоторое время отказаться от авто и подкачать мышцы, уже возникает у многих.

Тому рекомендуємо вибирати велосипед як мінімум з амортизаційною вилкою (для наших розбитих доріг і вибоїн), мати при собі в дорозі Баф (хустку, яким можна прикрити ніс і рот від пилу і загазованості).

 

Велосипед - не автомобіль і, впевнені, Ви можете дозволити собі засіб пересування за ціну в 5-14 тисяч гривень+дешеве обслуговування та запчастини (в порівнянні з 150 тисяч на середню машину+бензин і дороге обслуговування+страховку тощо).

 

Вдалого вибору і будьте здорові!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner