Дитячі велосипеди

Дана рубрика нашого сайту VeloCity «Велосипеди для дітей» з колесами від 12 до 20 дюймів має підрозділи. Тут можна купити недорогий велосипед на будь-який вік з бічними колесами і без, гірський спортивний або полегшену міську модель з високоякісним обладнанням. Ми продаємо кращі марки, за які можемо поручитися, а нашому більш ніж 20-річному досвіду можна довіряти.

У той же час, підбір відповідного велосипеда по росту дитини пропонуємо перекласти на плечі нашого менеджера – звоните без вихідних!

Такий подарунок не просто безмірно радує, але і безпосередньо бере участь у розвитку сили духу, міцного здоров'я і гармонійно формування організму. Для малечі велосипед – не засіб пересування, а швидше гра на свіжому повітрі з друзями, свобода і захоплення.

Батьки прекрасно знають, як їх чада ростуть просто на очах. Питання правильного підбору «залізного друга» не так-то елементарний навіть для досвідченого продавця спеціалізованого веломагазину. Ми давно спостерігаємо акселерацію - прискорення розвитку дітей і підлітків порівняно з минулим століттям.

Коли тіло маленької людини все ще вдосконалюється ні в якому разі не можна допустити неправильної посадки на транспортному засобі, від цього залежить правильність розвитку м'язів і симетричність кісткового будови, правильність формування скелета і хребта.

Деякі дітки швидко і пропорційно витягуються, хтось виглядає молодше своїх років, у інших ноги довші, ніж у ровесників. При виборі велосипеда для дитини необхідно враховувати не просто вік, але й загальний ріст, конституцію тіла, довжину рук і ніг. Допускається купівля байка «на виріст» коли є пару місяців фори. Якщо потрібно зробити сюрприз взимку, і можна бути впевненим, що до весняного сезону, коли прийде пора кататися, дитина витягнеться на кілька сантиметрів.

Буває, що вже 7 років немає сенсу брати модель на 20-дюймових колесах. Так само є нюанси в пропорціях конструкції дитячих роверів – зокрема моделі для дівчат 16-18» бувають спочатку вище з сідла, ніж для хлопчиків від того ж виробника з однаковим розміром колеса. Адже довгоногі принцеси формуються дещо швидше хлопців.

Ми наводимо таблицю відповідає на питання «як вибрати дитячий велосипед з віком?» із застереженням, описаної вище.

Вік дитини (року)

Розмір коліс велосипеда (дюйми)

1-2

10» беговелы

2-3

12»

3-4

14»

4-5

16»

5-6

18»

6-8

20»

8-13

24»

Консультант під час телефонної розмови запитає батьків не тільки про зростання і віком, але і навичках володіння велосипедом. Від цього залежить навіть необхідність комплектуючих начебто бічних страхувальних коліс. Часто незміцнілі дошколята відмовляються їздити на новенькому подарунку – їм просто не вистачає сил натискати і крутити педалі в нормальному, здавалося б, сидячому положенні або вибраний вами примірник виявляється занадто важким або великим.

 

Купити дитячий велосипед з бічними колесами для хлопчика або дівчинки.

Моделі для самих маленьких дітей від 2-х років і до 8-9 років з комплектом страхувальних маленьких коліс з боків велосипеда. Це надійний метод навчання юних велосипедистів. Дитина тільки вчиться сидіти на двоколісному засобі пересування, ще не вміє тримати рівновагу, повертати, вчасно гальмувати. Так можна не боятися, що дитина впаде разом з важким обладнанням, велосипед з додатковими колесами стійкий. Дитина без почуття страху оволодіває необхідними навичками їзди.

Коли ж батьки побачать, що допоміжні деталі в цілях стійкості стали зайві - їх можна просто зняти або вже вибирати новий велосипед 20 дюймів з моделей без допколес.

Правильно підібрати модель зростання і навичкам водіння допоможе наш консультант по телефону, або скористайтеся таблицею нижче. Однак, пам'ятайте, що не тільки загальне зростання впливає на правильний вибір, але і конституція тіла, довжина ніг. Приміром модифікації для дівчаток часто комплектуються сідлом вище, ніж ті ж варіанти для хлопчиків.

Зразковий вибір дитячого велосипеда по зростанню

Зріст (см)

Вік (років)

Розмір коліс (дюйм)

до 100

2-4

12"-14"

до 115

4-6

16"-18"

до 130

6-9

18"-20"

 

 

 

 

Щоб максимально захистити дитину, дитячі велосипеди намагаються комплектувати максимальним набором деталей техніки безпеки:

  • пластикова або металева захист від ланцюга (захищає від попадання одягу в зірки, ланцюг)
  • гумові ручки керма з розширенням побокам (захищають руки від тертя по сненам, грунту, асфальту)
  • ручка на сидіння (для перенесення і утримування, підштовхування батьком)
  • м'яке покриття на трубі керма (при гальмуванні пом'якшує удар головою)
  • дзвіночок і гальма запобігає ДТП

 

Недорогий дитячий велосипед для самих маленьких на колесах 14 дюймів.

Класично вважається, що такі велосипеди підійдуть для дитини від 3-х до 4-х років. Однак, не всі батьки готові купувати новий байк щорічно, так і ростуть всі діти по-різному. Цю ростовку можна експлуатувати віком до 5 років і зростом до 105 см (залежить від виробника), в залежності від будови тіла, довжини ніг і рук, загального зростання Вашого чада.

Комплектуються додатковим набором бічних баланс-коліс.

Недорогі дитячі велосипеди на колесах 16 дюймів.

Класично вважається, що такі велосипеди підійдуть для дитини від 4-х до 5-и років. Однак, не всі батьки готові купувати новий байк щорічно, так і ростуть всі діти по-різному. Цю ростовку можна експлуатувати віком до 6 років та зростом до 115 см (залежить від виробника), в залежності від будови тіла, довжини ніг і рук, загального зростання Вашого чада.

Комплектуються додатковим набором бічних баланс-коліс.

Недорогі дитячі велосипеди на колесах 18 і 20 дюймів.

        Классически считается, что такие велосипеды подойдут для ребенка от 5-и до 6-и лет в размере 18", от 6-и до 8-и лет в размере 20". Однако, не все родители готовы покупать новый байк ежегодно, да и растут все дети по-разному. Эти ростовки можно эксплуатировать возрастом до 9-т лет и ростом до 130 см (зависит от производителя), в зависимости от строения тела, длины ног и рук, общего роста Вашего чада. Комплектуются дополнительным набором боковых баланс-колес.

Якщо ж ваша дитина вже вільно володіє навичками їзди і тримає рівновагу - купуйте двоколісний велосипед або гірський МТБ 20". 

 

Тут можна вибрати дитячий міської та гірський велосипед 20" без страхувальних бокових коліс зі швидкостями і без. Для хлопчиків і дівчаток.

Это велосипеды для детей возрастом от 6-и до 8-и лет ростом до 130 см, которые уже умеют держать равновесие на велосипеде - им не нужны боковые колеса. Все же правильнее проконсультироваться по телефону с нашим специалистом, модели отличаются по размерам рам. К примеру, Mascotte Spark можно предложить ребенку от 5 лет, а модификации Formula идут с 6 по высоте сиденья. 

Такий двоколісний велосипед 20 дюймів може бути міського типу (з жорсткою вилкою і з мінімальним швидкісним режимом) або гірський ( з передньої амортизованою вилкою і перемиканням швидкостей). Комплектація вже майже доросла, встановлені ободні або дискові механічні гальма. Раму можна вибрати полегшену алюмінієву або сталеву, різниця у вазі складає 1-3 кг, вага залежимо від тяжкості інших деталей байка.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner