+380 (50) 613-79-88
Веломагазин VeloCity - ОДЕСА
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат 8" VLT-ESM-02 чорно-сірий графіт
Самокат з електродвигуном (електромотором) для дорослих
350 Вт, 36 В 7,8 А/год,
- задний привод
- амортизаційний
- дисплей
- дискові гальма
- гарантія 1 рік
Складана рама, складане кермо, дисплей (швидкість, режими, рівень заряду), передня фара, задня габарит, передня підвіска, задня підвіска, ковані елементи рами, регульований за висотою кермо
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Гальма | Задній ножний дисковий |
| Максимальна швидкість | 25кмч |
| Час до повного заряджання | 6 год |
| Вага | 10кг |
| Колір | Сiрій |
| Акумулятор | Літій-іонна, 36 В, 7.8 А·год |
| Пробіг на одному заряді | до 30 км |
| Колеса | 8", НЕ надувні |
| Максимальне навантаження |
100 кг |


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожник |
| Вікова група | Доросла |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 450 ₴









